Znajomości

Pewnego razu Karolina spotkała na dyskotece wspaniałego chłopaka. Zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Po czasie okazało się, że miłość jest odwzajemniona. Wszystko dobrze się układało. Z dnia na dzień było coraz to lepiej. Nie miała powodów do narzekania, ani on nic nie mówił. Niedawno jednak wybrała się na dyskotekę, bez swojego partnera. Przypadek sprawił, że znalazła się w tym miejscu. Całą dyskotekę przetańczyła z innym facetem, doskonale wiedząc o tym, że mu się podoba. Wiedziała o tym, że nie powinna tego robić swojego chłopakowi. Nawet nie zareagowała, kiedy delikatnie ją przytulał i głaskał. Chciała, aby ten wieczór trwał wiecznie. Teraz bardzo tego żałuje, gdyż ma wyrzuty sumienia, że ta sytuacja miała charakter niekiedy zdrady. Nie potrafi sobie wytłumaczyć swojego zachowania. Być może przez ten incydent, doceniła wartość swojego związku i zdała sobie sprawę, z tego, kto najbardziej się dla niej liczy. Nie doszło nawet do pocałunku między wami. Na następny raz, warto się troszkę zastanowić, przemyśleć za i przeciw.

Bardziej lubię pieszczoty, niż seks
Kinga ma siedemnaście lat. Jak twierdzi, jej facet jest wspaniały. Są parę już od dwóch lat. Od niedawna rozpoczęli ze sobą współżycie. Jednak jak twierdzi, większą przyjemność sprawiają jej pieszczoty, niż seks. Nie wie dlaczego tak się dzieje. Boi się powiedzieć o swoim problemie, swojemu partnerowi, gdyż on może poczuć się urażony i stwierdzić, że to jego wina. Czy coś jest z nią nie tak ? Czy istnieje jakakolwiek szansa, że kiedyś to się zmieni ? Ja uważam, ze wszystko jest z nią w porządku. Nie ma w tym nic dziwnego, że pieszczoty, mogą ci sprawiać większą przyjemność, niż współżycie. To może być oznaką tego, że nie jesteś jeszcze przygotowana na seks. Jeśli nie chcesz tego, nie powinnaś się do niego zmuszać, tylko po prostu porozmawiać o tym ze swoim partnerem. Jeśli będzie mu na tobie zależało, na pewno cię zrozumie. Nie należy się śpieszyć, ani robić nic na siłę. Po prostu wytłumacz mu, że potrzebujesz trochę czasu . Czułe pieszczoty rozbudzą twoje ciało, ale stopniowo.

Krzysiek ma siedemnaście lat. Jak twierdzi, ma wspaniałą dziewczynę, z którą by mógł góry przenosić. Jest z nią już ponad rok. On i jego dziewczyna bardzo się kochają . Postanowili więc rozpocząć współżycie. Ale czy siedemnastolatkowi są gotowi na takie wyzwanie ? Chyba, jednak powinni z taką decyzją poczekać i dojrzeć do niej . Próbowali kilka razy, jednak do niczego nie doszło. Krzysiek nie mógł osiągnąć pełnego wzwodu. Nie wie zupełnie, dlaczego tak się stało, bo przecież jego dziewczyna bardzo mu się podoba, i jest dla niego bardzo seksowna. Czuje się z tym okropnie i zupełnie nie wie co ma robić. Czasami tak się zdarza, że mężczyzna nie może uzyskać pełnego wzwodu. Pomimo tego, że pragnie rozpocząć to współżycie i jest podniecony. Może hamować erekcję, lęk, że zawiedziesz swoją partnerkę. Moim zdaniem, takie kłopoty z czasem powinny minąć. Być może lepiej będzie jeśli na razie zostaniecie przy pieszczotach . Poprzez to możecie się oswoić z istniejącą sytuacją i pokonać obawę, przed nieudanym, czy niemożliwym współżyciem.